O mně

Vítejte na stránce, tímto bych se vám ráda představila. Jmenuji se Lenka, je mi přes třicet let a ve své kariérní dráze jsem si prošla pestrým vývojem (zástupce šéfredaktora jednoho lehce bulvárního měsíčníku, orientace na znalost a problematiku vína či pomocný provozní restaurace…) až jsem ukotvila v masérské činnosti. Tento obor jde ruku v ruce s mojí orientací na zdravý životní styl ve své komplexnosti, k čemuž mám velký osobní vztah i ve svém soukromém životě. Zájem o takovéto směřování a témata přišel postupně a přirozeně při mém celkovém osobním rozvoji. Zabývám se bylinkami, esenciálními oleji, meditacemi, léčivou energií minerálů a alternativními metodami léčení… Dbám na vlastní fyzickou kondici – cvičím jógu a tančím intuitivní tanec 5 rytmů. Neméně řeším i psychickou vyrovnanost a pohodu (mimo jiné navštěvuji různé meditační a jiné semináře orientované na vlastní rozvoj a pochopení).

S masážemi na profesionální úrovni jsem začala, protože jsem chtěla přestat chodit do práce jen kvůli vydělávání peněz. Lákalo mě dělat něco, co mě bude bavit a dávat mi smysl. Pro masérskou činnost jsem velice nadšená, plná zápalu a radosti, jedná se o profesi, kterou činím s velikou láskou. Stále se učím, je to „škola“ na celý život. Absolvovala jsem nesčetně masérských kurzů, abych si rozšířila znalosti a obzory, poznala různé směry a úhly pohledu a pomalu se i sama vyprofilovala, jakou cestou se chci ubírat. Zjistila jsem, že mi je blízké propojení doteku, práce s energiemi a síly přírody v éterických olejích.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně podle jeho potřeb. Snažím se při svých terapiích vytvořit oázu nejen pro tělo klienta, pro jeho fyzickou „schránku“, ale zejména pro jeho psychiku a duši, poněvadž tyto věci jsou neoddělitelné a úzce spolu souvisí. V tom všem mi pomáhá i moje neustálé studium jak odborné, tak studium sama sebe.

Přijďte vyzkoušet 😊

Slovy se to totiž nedá dostatečně vyjádřit, chce to osobní zkušenost.

Těším se na vás!


Lenka Žalmánková
Skřivanova 4, Brno
(vstup přes obchod s čaji nebo velké zelené dveře do domu)
 
Otevírací doba:
pondělí, úterý, čtvrtek (čas po domluvě)

Zrušení objednaného termínu méně než 24 h. předem - storno poplatek 100 % ceny masáže. Zrušení termínu méně než 48 h. předem - storno polatek 50 % ceny.

lenka.zalmankova@gmail.com
FB: hojivá síla doteku
+420 724 938 298
IČ: 88518779