Masáže

Těžko se slovy vyjadřuje, jaká masáž vás u mě čeká. Dělám intuitivní energetickou masáž vedenou přesně na míru klientovi. Jsem „vedena“, abych udělala co nejlepší masáž, kterou mohu klientovi poskytnout. Samozřejmě vše se ladí s požadavky a představy klienta (někdo raději jen lehkou relaxační formu, jiný rád ucítí na svalech, že probíhá masáž….). Ovládám následující typy masáží.

Nejlepší je ale přijít a pocítit „na vlastní kůži“…

A PROČ MASÁŽE?

„Je čas převzít plnou zodpovědnost za své tělo a mysl.“

Máme velice hektickou dobu. Klademe na sebe nemalé nároky, honíme se, velkou část dne sedíme (pololežíme) u počítače nebo máme skloněnou hlavu nad mobilem. V hlavě se nám honí miliony věcí, co chceme udělat, co potřebujeme udělat, jaké to bylo dnes, co bude zítra... Po tělu i mysli chceme, aby jely aspoň na 120 % a v plné síle...

TAK A TEĎ NA CHVÍLI ZASTAV…

Kdo jiný, než ty jsi zodpovědná za stav svojí mysli a těla? Co kdybys je přestala upozaďovat a začala jim dopřávat pravidelnou hygienu? Uvidíš, jak se ti zkvalitní život a celé fungování v osobní i profesní rovině.

Je čas, abys zařadila do svého života ozdravné hluboké masáže? Těším se na tebe...

 

Access Bars®
Masáž lávovými kameny
Dálková masáž

Access Bars®

Jedná se o terapii, která se zaměřuje na body na hlavě tzv. „BARy“. Ty jsou jakýmsi vstupním i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů … Jejich energetickou stimulací dochází k uvolnění. Je to transformační technika, která mění naše osobní paradigma, vnímání světa a života, naše sebe-uvědomění. Po aplikaci terapie postupně dochází k přeprogramování našich vzorců myšlení, chování i celkového bytí směrem k harmonii a rovnováze.

Terapie probíhá vleže, v klidu, v meditativním stavu. Terapeut přikládá svoje ruce postupně na specifické body na hlavě a skrze svoje ruce, srdeční a korunní čakru nechává proudit energie, které jsou dále universem transformovány. Výsledkem je celkové léčení fyzického, psychického, duševního i duchovního stavu člověka. Je možné nevkládat do terapie žádný specifický záměr a naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav podle vnitřních priorit. Nebo se naopak lze zaměřit na konkrétní situaci či téma a urychlit tak jeho energetické vyrovnání. Access Bars terapie vnáší do života větší mír a klid, radost a štěstí. Samotná terapie trvá okolo 60 až 70 minut, avšak jí předchází konzultace o stavu, potřebách a trápeních klienta. Celá péče tedy probíhá kolem 90 minut.

A co můžete očekávat po Access Bars sezení?

Každé sezení je jiné. „Nejhorší“, co se může stát, že se po této energetické masáži hlavy budete cítit velice uvolněně. Každý terapii prožívá individuálně. Důležité je si uvědomit, že celý proces terapií teprve začíná, vaše energetické dráhy dále pokračují v uvolňování zablokované energie a vše se vám mění a transformuje postupně v čase následném. Výsledek je tedy trvalý. Pokaždé, když potom masáž zopakujete, efekt se stává dynamičtější. Nejvýraznější účinky jsou obvykle zaznamenávány po dvou, třech až čtyř týdnech po sezení. Mezi nejčastěji pociťovanými účinky je: zvýšený pocit míru a klidu; méně reakcí na situace, které vás mohly v minulosti rozrušit; klidnější a hluboký spánek; pocit, že vše, co vás znepokojovalo před masáží, je pryč a už na tom víc nezáleží; život se vám začne harmonizovat …

Jak často byste měli tuto terapii opakovat?

To je zcela na vás, jak dobře byste se chtěli cítit … Určitě doporučuji, když se necítíte ve své kůži, nejste spokojeni s tím, co se ve vašem životě děje, či po jakémkoliv významném šoku, traumatu nebo energetickém posunu jakéhokoli druhu.


Masáž lávovými kameny
Exkluzivní terapie spojující teplo sálající z přírodních lávových kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo, a tím přispívají k větší účinnosti procedury. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a též rozproudit energii ve vašem těle. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci olejů masírováno celé tělo.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Oproti klasické masáži působí masáž s lávovými kameny více do hloubky a intenzivněji. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater a ledvin. Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.

Masáž lávovými kameny má i skvělé kosmetické účinky. Masáž zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě. Na úrovni energetické harmonizuje funkce čaker (energetických center) i meridiánů (energetických drah), navozuje meditační stav.


Dálková masáž

je hluboká harmonizace. Jedná se o transformaci do morku kostí.
- Proběhnou změny ve tvém systému, které ti pomohou nasměrovat tvůj život ke spokojenějšímu bytí.
- Pomůže ti pochopit a opustit bolestivé zážitky (rozchod, smrt blízkého).
- Podpoří tě při najíždějící či vypuklé nemoci.
- Pomůže ti opustit nefunkční vzorce myšlení ve tvém vědomí i podvědomí.
- Přinese ti obrovský hluboký zážitek přenastavení sama sebe, tak jak teď nejlépe potřebuješ.

Klientky jsou z harmonizací na dálku nadšené, z toho, co jim přinesly, kam je posunuly a stále posouvají... Ano mají přesah i dále po očistě, a to i týdny, měsíce...

Jak dálková „masáž“ probíhá?

Dostaneš k dispozici speciální nahrávku, kterou si pustíš ve smluvený čas, lehneš si, zavřeš si oči a necháš ji na sebe působit. V tu chvíli si i já pustím nahrávku a pracuji na tobě... Po skončení se obvykle přes sociální sítě propojíme, předám ti informace, co mi přijdou od tvého těla a duše a pobavíme se o celé očistě. Tyto informace bývají velmi praktické rady a návody do tvého života pro jednoduché a efektivní změny v něm.

ŽENSKÁ TRANSFORMACE

Ženo, ano, právě Ty, krásná bohyně, tato transformace je hodně o ženě, o ženské energii, její nespoutanosti, hluboké síle i zranitelnosti:

Uvidíš, Tvoje transformace bude hluboká a celistvá... Jen ji necháš dít se...

Při této hluboké očistě se mnou tvé tělo a duše hovoří a já po skončení všechny vzkazy nahraji a pošlu ti je, poté co harmonizace skončí. Pak se spolu propojíme a vysvětlíme si případné podrobnosti ke vzkazům a můžeš nasdílet svůj proces, pocity… a při potřebě jsem ti při dojezdu účinků terapie podporou a místem, kde můžeš bezpečně cokoli sdílet.

OCEÁNSKÁ MASÁŽ

Nasaješ sílu, moudrost a transformační energii oceánu. Za zvuků nádherné hudby se ponoříš do hlubokého harmonizačního procesu.

Co všechno ti to aktivuje:

Budeš se cítit, jako by ses přesunul k oceánu, nechal do sebe opírat nabíjející hřejivé sluneční paprsky, ušima ti procházel šum oceánu a cítil jsi jeho tajemnost a moudrost. Ve vlasech se ti proháněl svěží vánek a aktivoval každičkou buňku tvého těla...

Terapie tě vtáhne do očistné koupele od všeho nepotřebného, zbytečného, nefunkčního...

Při této hluboké očistě se mnou tvé tělo a duše hovoří a já po skončení všechny vzkazy nahraji a pošlu ti je, poté co harmonizace skončí. Pak se spolu propojíme a vysvětlíme si případné podrobnosti ke vzkazům a můžeš nasdílet svůj proces, pocity… a při potřebě jsem ti při dojezdu účinků terapie podporou a místem, kde můžeš bezpečně cokoli sdílet.

DRAČÍ OČISTA

Je prostor, kde:

Slova jsou pro popis této očisty nedostačující, ona hloubka procesu je obrovská, propojíš se s esencí v sobě, je to velkolepé, hluboké, ozdravné i pečující...

Ježí se mi chloupky po celém těle, k jakému obrovskému propojení při očistě dochází.

Úžasná očista...

Dokonce i když máš depku, stavy beznaděje, pocit, že se vše s.re... dračí síla ti pomůže tím projít a opět se propojit se svým vnitřním klidem.

Při této hluboké očistě se mnou tvé tělo a duše hovoří a já po skončení všechny vzkazy nahraji a pošlu ti je, poté co harmonizace skončí. Pak se spolu propojíme a vysvětlíme si případné podrobnosti ke vzkazům a můžeš nasdílet svůj proces, pocity… a při potřebě jsem ti při dojezdu účinků terapie podporou a místem, kde můžeš bezpečně cokoli sdílet.

ČAKROVÉ POHLAZENÍ

Chceš se dostat zpět do flow, do středu, radosti a lehkosti?
Cítíš, že na tebe jdou chmury?
Cítíš se unavený?
Vnímáš, že chceš sobě i svému tělu dopřát péči, vyladění?
Chceš plnou harmonizaci svého energetického systému, pohladit ho, učesat a pohýčkat, protože víš, že si to tvé tělo zaslouží a dává ti smysl o něj pečovat?
Chceš být propojen sám se sebou?

Pokud sis aspoň na něco odpověděl ano, Čakrové pohlazení je pro Tebe ideální řešení.

Jedná se o hluboké energetické léčení na dálku, co tě vyladí, zharmonizuje, nakopne – přesně podle tvých potřeb. Báječné pro zkvalitnění tvého osobního i profesního života.

Je čas převzít zodpovědnost za své tělo a mysl. Víš, že v sobě máš energetický systém – čakry, které ovlivňují naši fyzickou a psychickou podobu? Právě harmonické fungování jednotlivých čaker přináší tělesné i duševní zdraví, úplné uvolnění těla a mysli. Díky vyladění čakrového systému se dostaneš do vnitřního středu, projdeš hlubokou transformací, výraznými vnitřními změnami, necháš odejít nefunkční a začnete žít ve své pravdě, v lehkosti a radosti.

Je to unikátní jemná a velice hluboká a transformační technika.

Při této hluboké očistě se mnou tvé tělo a duše hovoří a já po skončení všechny vzkazy nahraji a pošlu ti je, poté co harmonizace skončí. Pak se spolu propojíme a vysvětlíme si případné podrobnosti ke vzkazům a můžeš nasdílet svůj proces, pocity… a při potřebě jsem ti při dojezdu účinků terapie podporou a místem, kde můžeš bezpečně cokoli sdílet.


Lenka Žalmánková
Skřivanova 4, Brno
(vstup přes obchod s čaji nebo velké zelené dveře do domu)
 
Otevírací doba:
pondělí, úterý, čtvrtek (čas po domluvě)

Zrušení objednaného termínu méně než 24 h. předem - storno poplatek 100 % ceny masáže. Zrušení termínu méně než 48 h. předem - storno polatek 50 % ceny.

lenka.zalmankova@gmail.com
FB: hojivá síla doteku
+420 724 938 298
IČ: 88518779